Blog

28 Şubat 2022 Duyurular

Günübirlik Kapadokya Gezisi  

06.03.2022 Pazar

Değerli Afsad’lılar

Hep birlikte keyifli bir fotoğraf gezisi için Ankara’nın yanı başındaki büyülü bir coğrafya olan Kapadokya’ya gidiyoruz.

07.00 da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 07.10’de hareket.  Diğer duraklarımız: 07.15 Bahçelievler Milli Kütüphane Otobüs Durakları, 07.30 Taurus Avm 07.45 Gölbaşı 25 Saat Pastanesi önü  şeklindedir. 

Otobüste araç görevlimizin dağıtacağı sabah kahvaltılık ikram ve gerekli molaların ardından yolumuz üzerindeki Tuz Gölünde bir fotoğraf molası ve göl üzerinde yürüyüşümüz oluyor. Yolculuğumuzun ardından Kapadokya’ya vardığımızda, mühendislik harikalarından Çardak Köyü Yeraltı Şehri ile gezimize başlıyoruz. Ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi gezileri ile programımıza devam ediyoruz. Göreme Panoramik şehir turu ve ardından sırasıyla çanak çömlek atölyelerini, Paşabağı, Ürgüp ve Asmalı Konak’ı görüyoruz. Üç Güzeller’i rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde gezip gördükten sonra 18.00’de Ankara’ya dönüş yolculuğu için araçlarımıza geçiyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde gezimizi 22.30’da başladığımız yerde sonlandırıyoruz. Bir başka etkinliklerde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Sizleri önemsiyoruz! – Diğer konuklarımızı düşünerek tüm katılımcıların aşılı ya da PCR negatif oluğunu kabul ediyoruz. 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler:

Araç içerisinde sabah kahvaltısı ikramı

Lüks Tur Otobüsleri ile Ulaşım

Araç içi ikramlar

Öğlen Açık Büfe Yemeği

Belirtilen tüm geziler

Profesyonel rehberlik hizmeti

Seyahat sigortası

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel Harcamalar

Önemli Not: 

Geziye katılmak isteyenlerin 3 Mart 2022 Perşembe saat 17.00 ye kadar gezi ücreti olarak kişi başı 300 TL yatırmaları gerekmektedir.

İletişim: sekreterya@asfad.org.tr

    settarb@yahoo.com

             Tel: 0 312 417 2115

Bestekar Sokak No: 28/21 Kavaklıdere, 06680 ANKARA

AFSAD Gezi Birimi


Award winning creative agency

We are building for tomorrow because tomorrow is the future and we want to make a contribution to the wonderful digital age that is awaiting us.

Cart